GARANTİ VE İADE KOŞULLARI

Aldığınız her ürün, 24 ay Getss garantisi altındadır.

Almış olduğunuz ürünü, kullanmadan, tahrip etmeden/bozmadan, teslimat tarihinden itibaren 3 (üç) gün içinde iade edebilirsiniz. 

Ürünü, ürün faturası ve sipariş numaranızı içeren bir dilekçe veya iade formu ile iade ediniz.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa, kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra, kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Kullanılmış, tahrip edilmiş ve sair şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise, kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma vs. durumları tespit edildiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde, firma ürünü iade almayacak ve bedelini iade etmeyecektir.

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek arızalar için, üretici firmanın yetkili servislerine başvurulmalıdır.

Yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade edilen ürünlerde, kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir.

Havaleli iadelerde müşterinin IBAN bilgilerini belirtmesi gerekmektedir. 

Havale iadeleri 2 (iki) iş günü içinde, kredi kartı iadeleri 3 (üç) iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra, tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. 

Taksitli satışlarda yapılan iadeler, bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

İade ve Değişim Adresi: Sinan Mahallesi Arık Caddesi No:59 Berberoğlu Apt. A Blok Kat:1 No: 5 Muratpaşa / ANTALYA