ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

Üyelik Hakkında
Mağazamıza üye olmak için “Üye İşlemleri” sayfamıza giderek ilgili bölümleri doldurmanız yeterlidir. Üye bilgilerinizi doğru ve eksiksiz doldurmanız, sağlıklı iletişim ve ürün/hizmetlerin hızlı ulaşması için çok önemlidir. Lütfen dikkatle ve eksiksiz doldurunuz.
Üye olmak oldukça basit ve hızlı bir işlemdir. Üye olmanız, yükümlülük altına girdiğinizi ifade etmez. Ancak, alışveriş yapmadan önce “Satış Sözleşmesi”ni dikkatle okuyunuz. Dilediğiniz zaman üyeliğinizi sonlandırma hakkına sahipsiniz.
 

Üyelik İptali
Üye, dilediği zaman üyeliğini sonlandırma hakkına sahiptir. Üyeliğinizi sonlandırdıktan sonra sitemiz ile tüm ilişkiniz kesilmiş olacaktır.
Üyeliğinizi sonlandırmak için üye girişi yaptıktan sonra, iletişim bilgileri sayfamızdan talebinizi iletmelisiniz.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik İptal Edilemez:

 1 - Üye son verdiği sipariş üzerinden 60 gün geçmemişse.
 2 - Farklı bir e-posta adresi ile üyelik iptal talebinde bulunulmuşsa.
 3 - Üyeye kayıtlı bilgilerinden ulaşılamıyorsa.

Aşağıdaki Durumlarda Üyelik Tarafımızdan İptal Edilir:

 1 – Üye, ahlak dışı mesajlar gönderiyor ya da yorum yazıyorsa.
 2 - Sahtekarlık girişiminde bulunduysa.
 3 - Sisteme veya Getss ismine zarar vermeye yönelik girişimde bulunduysa.

 

Üye Güvenliği
Üyenin güvenliği için, mağazamızda her türlü önlem alınmıştır. Bu alınan önlemlerin yanında sizler de üye bilgilerinizin güvenliğinden sorumlusunuz. Mağazamıza giriş için kullandığınız bilgilerinizi hiç kimse ile paylaşmayın, güvenli olduğundan emin olmadığınız bilgisayarlardan sisteme giriş yapmayın.

Farklı Adres

Verdiğiniz siparişi sonlandırırken, kendi kayıtlı adresiniz haricinde farklı teslimat adresi girebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır.
Adres bölümü, arkadaşlarınıza hediye gönderirken kullanabileceğiniz gibi, farklı adreslerde olduğunuz dönemlerde kullanabilmeniz için düşünülmüştür.

Ürün Yorumları
Her üye, ürünlere yorum yazabilir. Bilgilerinizi ve tecrübelerinizi diğer kullanıcılarla paylaştıkça, alışveriş daha keyifli ve bilinçli olacaktır. Müşteri yorumları tarafsız ve tecrübeye dayalı olacağı için, daha bilinçli alışveriş ortamı doğacaktır. 

Ürün Yorumu Yazarken Dikkat Etmeniz Gerekenler:

Genel ahlak kuralları çerçevesinde, diğer kullanıcılara ve ürünün üreticisine saygılı yorumlar yazmaya özen göstermeniz gerekmektedir. Yorumlar incelenecek, uygun görülmeyen yorumlar sistemden silinecektir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR